Prague Fashion Weekend 2011

28. srpna 2011 v 12:38 | TenshiShiori |  Fashion


Prague Fashion Weekend 2011

- ve dnech 24. - 25. září 2011 do Pařížské ulice v centru Prahy vrací módní událost roku - Prague Fashion Weekend. Dějištěm dalšího ročníku bude opět jedno z nejdelších přehlídkových mol ve střední Evropě, které vyroste na unikátní pěší zóně nejexkluzivnější ulice v Praze. Pořadatelskou záštitu nad akcí převzala Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. O celorepublikový casting modelek se postará agentura Czechoslovak models. Modelky se předvedou v kreativních choreografiích pod taktovkou zkušeného Jana Kňourka. http://www.zena-podnikatelka.cz/


V každém dni Prague Fashion Weekendu jsou na programu dva bloky přehlídek - v sobotu se představí nejlepší modely od domácích a zahraničních návrhářských špiček, v neděli pak vybrané modely značek sídlících v Pařížské ulici a okolí. Sobotní večer je vyhrazen pro přehlídku světové módní značky, která je zatím překvapením.

Celý víkend pak v neděli odpoledne završí závěrečné defilé. Tato akce dává příležitost také novým talentům - mohou se zviditelnit prostřednictvím soutěže New Fresh Style hodnocené odbornou porotou. Samozřejmostí je také bohatý, komponovaný doprovodný program propojený s módou, DJ doprovod a prezentační akce ve vybraných buticích v Pařížské a okolí s prodlouženou otevírací dobou.

V neděli po závěrečném defilé proběhne garden party v Kempinski Hotel Prague - Kempinski hotely podporují mladé designéry, proto se zde představí i vítěz soutěže New Fresh Style.

Prague Fashion Weekend je známka kvality, originality a inspirace!

Doufám, že se na tuto událost vyšvihnete v co nejlepších outfitech je totiž velice možné, že jeden z Vás bude na stránkách Elle Mrkající
 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama