Červenec 2011

Our Gods

29. července 2011 v 17:47 | TenshiShiori |  Asia
He make me happy everytime when I see him , but he don't know it :( Because of it I get a good idea /I hope that this is good idea/ for a new japanese or korean TV show and It will be called "Eat your God" Our Gods, for example Jae Joong, will lieing down and someone will puting food on him /sweets, fruit etc.../ and normal people /like me XD/ will eat from them. And who will eat more food will be Winner. I thing it is good idea, because in this race will be winner everybody.
What do you think about it?

Jsem šťastná pokaždé, když ho vidím, ale neví o tom. :( Díky tomu jsem dostala dobrý nápad /tedy doufám že je to dobrý nápad XD/ na novou japonskou nebo korejskou televizní show. Jmenovala by se "Sněz svého Boha". Naši bohové , například Jae Joong, budou ležet a někdo na ně naskládá jídlo /sladkosti, ovoce atp.../ a normální lidé /jako jsem já XD/ ho z nich snědí. A kdo z nich sní více jídla vyhrává ^^ Myslím že je to dobrý nápad, protože vyhraje každý.
Co si o tom myslíte?MBLAQ - Mona Lisa

26. července 2011 v 16:39 | TenshiShiori |  Music
Má oblíbená písnička v poslední době. Zbožňuji když říkají Now everybody on the left, everybody on the right and everybody-b-body, e-everybody-b-body at the house say La la lalala eh La la lalala... a k tomu se tak srdceryvně vezmou za kulky **o**


R.I.P Isshi Passes

25. července 2011 v 15:26 | TenshiShiori |  R.I.P
I was so sad when I had to wrote this article :(
V poslední době nám nějak hodně umírají J-Rockeři. A jsem velmi smutná z toho, že vám tato smuteční oznámení musím psát.
Na webových stránkách jeho sólového projektu Shiki∞Project, Isshi člen rozpadlé visual kei kapely Kagrra, zemřel. Bylo mu teprve 32 let.
Isshi byl nalezen 18. července 2011 mrtev ve svém domě.
Fanoušci se s ním mohou rozloučit 28.-29. července na náměstí v Tokyu, kde se bude promítat památeční film o jeho životě v kapele Kagrra a o jeho sólové dráze.

We loved you, we love you ande we will love you!

/zpěvák/

R.I.P Amy Winehouse

24. července 2011 v 13:33 | TenshiShiori |  R.I.P
Zatím je známo pouze to, že záchranná služba byla přivolána šest minut před čtvrtou hodinou odpoledne. Na místo byly vyslány dvě ambulance, ale zpěvačce už nebylo pomoci, uvedla stanice BBC.

Britská hvězda proslula sérií skandálů, které se odvíjely od nadměrného holdování alkoholu a drogám. V červnu dokonce zrušila všechny letošní koncerty. Vše začalo opileckým extempore na koncertě v Srbsku, kde nebyla schopná zpívat, zahodila mikrofon a opustila pódium.

14. září 1983 - 23. července 2011


Download - Trinity Blood

18. července 2011 v 3:00 | TenshiShiori |  Episodes
Anime s českým dabingem
Rok: 2005
Původ: Japonsko
Před 500 lety na Zemi vypukla nukleární válka, díky které se otevřely brány do pekla a z něho na svět přišli upíři. Temné bytosti oplývající různými nadlidskými schopnostmi, sající lidskou krev. Do této doby lidi soupeřili s nepřítelem, kterého dobře znali, ovšem to se mělo změnit. Nyní lidé bojují o vlastní přežití na planetě, na které byli kdysi dominantním druhem. 500 let po nukleární katastrofě je Země rozdělena na několik částí.Část, ve které mají nadvládu lidé, má hlavní sídlo ve Vatikánu. Z toho je patrné, že v jeho čele nemůže stát nikdo jiný, než samotný papež. Kdo si ale myslí, že je to nějaký moudrý, postarší muž, tak ten se velmi plete. Papež je totiž mladý muž, kterého vyděsí¨už jenom trochu zvýšený hlas. Naštěstí má dva velmi schopné rádce. Jedním je kardinál a druhým je kardinála Caterina. Kardinál nechce s upíry vůbec vyjednávat, stará se jenom o to, jak upíry vyhubit. Díky tomu taky vede organizaci zvanou Inkvizice. Oproti tomu Caterina je přístupnější. Ta vede organizaci vedenou pod zkratkou AX. Do této organizace patří také hlavní hrdinové seriálu: otec Abel Nightroad a Esther Blanchet.Další část se nazývá Impérium. Zde je převážná většina obyvatel upíři. Vede je moudrá císařovna, která dokázala ve své zemi nastolit mír a pořádek mezi lidmi i upíry. Na Zemi však existuje jedna frakce upírů, která si nemyslí, že lidé nemají právo žít na Zemi. Ta se jmenuje Rosenkreuz Orden. Odsud pochází také hlavní záporná postava. Je jí Cain Nightroad. Již to vám asi napoví, že Abel nebude tak úplně člověk. Abel a Cain jsou bratři, nejsou to ani upíři ani lidé. Jejich rasa se jmenuje Crusnik. Je to experimentálně vytvořená rasa, která přišla na Zemi. Abel a Cain mají smrtící schopnosti, ale dokud je neaktivují, tak vypadají jako normální lidé. Po jejich aktivaci se z nich stává zcela někdo jiný. Asi je dobré říci, že jak Abel, tak i Cain se živí krví upírů.Abel sice stojí na straně lidstva, ale žádný svatoušek to taky není. Nejvíce ho tíží jeho hříchy, které spáchal v dávné minulosti. Tomu napovídá i fakt, kdy se oba bratři přemění. Abel vypadá jako anděl zkázy, kdežto Cain je jako anděl celý bílý. Upíři zde nejsou vykresleni jen jako krvelačné monstra, ale jsou zde podáni jako bytosti, které dokáží milovat i nenávidět. Mají stejné city jako lidé a proto se tak do jisté míry i chovají.
Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli táhnout ^^

Download - Lovely Complex

17. července 2011 v 3:00 | TenshiShiori |  Episodes
Anime s českými titulky
Rok: 2007
Původ: Japonsko
Toto anime má velké úspěchy zde na blogu ho mám v online verzi. Já osobně si raději anime atp. stahuji tak vám ho sem dám i s linky kde si ho budete moci stáhnout ^^
Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli stáhnout ^^

Download - Clannad

16. července 2011 v 20:00 | TenshiShiori |  Episodes
Anime s českými titulky
Rok: 2007
Původ: Japonsko
Režie: Yasuhiro Takemoto
Okazaki Tomoya je proslulý školní delikvent a flákač. Jednou při cestě do školy však potkal dívku, která nahlas pronesla "sladký fazolový chléb". Tomoya ani nevěděl, jak mu toto setkání změní život. Clannad má mnoho postav. Je tu je již zmíněný Okazaki Tomoya, jehož snem je hrát basket, ale po rvačce se svým otcem už nemůže zvednout pravou ruku výše než do úrovně ramene. Další je stydlivá a neprůbojná Furukawa Nagisa, která miluje dango rodinu a jejíž rodina vlastní pekařství. Tak poznáváme i její rodiče. Dále tu jsou dvojčata Fujibayashi. Tichá a stydlivá Ryou miluje věštění z karet a je předsedkyní Tomoyovy třídy. Její sestra Kyou je její přesný opak, nebojí se použít sílu a stále ochraňuje Ryou. Je tu také blonďatý Sunohara Youhei, Tomoyův nejlepší přítel a ještě větší flákač než on. Youhei má velmi rád dívky, ale ony jeho moc ne. Rád by hrál fotbal, ale byl vyloučen z družstva. V knihovně byste určitě našli Ichinose Kotomi, geniální knihomolku, která ráda hraje na housle. Má zlozvyk vystříhávat si z knížek některé články a slyší pouze na Kotomi-chan. Ibuko Fuko je zvláštní dívka, o které na škole nikdy nikdo neslyšel, ale přesto tam je. Je stejně stará jako většina hlavních hrdinů, ale je menšího vzrůstu. Je blázen do mořských hvězdic, které také neustále vyřezává ze dřeva a rozdává jako pozvánky na svatbu své sestry. Další z řady dívek je Sakagami Tomoyo, proslulá rváčka, která se chce stát předsedkyní školní rady. Seriál má mnoho vedlejších hrdinů, stejně jako mnoho zvratů a smutných i radostných chvil.
Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli táhnout ^^

Download - Mahō sensei Negima!

16. července 2011 v 19:53 | TenshiShiori |  Episodes
Anime s českými titulky
Rok: 2005
Původ: Japonsko
Režie: Nobuyoshi Habara
Negi Springfield složil zkoušky na magické akademii. Je mu deset, a aby se stal plnohodnotným čarodějem, musí projít zkouškou v reálném životě. Dostane za úkol učit v Japonsku angličtinu. Je předhozen třídě, ve které jsou pouze dívky. Ty Negiho berou spíš jako roztomilého plyšáka než učitele. Navíc jsou dívky v této třídě všechno, jen ne normální. K Robotovi, Duchu, Upírovi, Ninjovi, Sniperovi a dalším si Negi bude muset najít cestu. Bude jistě obtížná, ale nakonec si u dívek pomalu získává respekt a přátelství. Bohužel pro něj to některé dívky s přátelstvím až moc přehánějí. Velice vtipné anime, ve kterém ale nechybí ani akce a velice zajímavý děj.
Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli stáhnout ^^

Download - Kimikiss pure rouge

16. července 2011 v 18:15 | TenshiShiori |  Episodes
Anime s českými titulky
Rok: 2007
Původ: Japonsko


Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli stáhnout ^^


Download - Sekai-ichi hatsukoi

16. července 2011 v 16:29 | TenshiShiori |  Episodes
Anime s českými titulky
Rok: 2011
Původ: Japonsko
Režie: Chiaki Kon
Více informací o anime jsem bohužel nenašla. Snad jen to že je to shonem ai a je to anime velmi podobné anime jako je Junjou romantica, Seito kaichou ni chuukokun atp ...

Warning! This is a yaoi, if you don't like don't watch, you have been warned!

Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli spolu s titulky stáhnout ^^

Download - Mad Detective

16. července 2011 v 16:11 | TenshiShiori |  Films
Zvlášť film a zvlášť titulky pomocí programu /např. VLC / se dají titulky k filmu přidat a následně film spustit
Krimi / Drama / Komedie / Thriller
Hong Kong, 2007, 89 min

Režie: Johnny To, Ka-Fai Wai

Hrají:Ching Wan Lau, Kelly Lin, Andy On, Ka Tung Lam

U spousty filmů Johnnieho Toa figuruje jako spolurežisér Wai Ka Fai, s nímž To zakládal produkční společnost Milkyway Image. Jejich poslední společná režijní práce pojednává o excentrickém detektivovi s paranormálními schopnostmi. Díky nim sice dokáže vyřešit všechny případy, ale současně na ně doplácí jeho duševní zdraví, což se projevuje nejen na jeho bláznivých způsobech řešení případů, ale i nevyzpytatelném chování. Oproti předchozím filmům Johnnieho Toa je tento formálně umírněnější a více zaměřený na budování ústřední postavy. Tu představuje Lau Ching Wan, jeden z nejlepších hongkongských herců, a právě jeho grandiózní herecký výkon činí z fantaskní detektivky zábavnou podívanou.
Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli spolu s titulky stáhnout ^^

Download - Clannad After Story

15. července 2011 v 18:16 | TenshiShiori |  Episodes

České titulky

Druhá sériae pokračuje a navazuje tam, kde první skončila. Krok za krokom a obrázek za obrázkem se dozvídáme jak bude pokračovat vztah dvou hlavných hrdinů, kteří začali v první sérii spolu chodit.Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli stáhnout ^^

Download - Kimi ni Todoke

15. července 2011 v 15:37 | TenshiShiori |  Episodes

České titulky

Sawako Kuronuma má dlouhé černé vlasy, ale nebude to jen kvůli nim, že jí je přezdíváno Sadako (ano, přesně ta dívenka z Kruhu). Většina spolužáků se jí straní a uhýbá z cesty, protože věří, že by je Sawako proklela, seslala na ně zlé duchy. Sawako si chce najít kamarády a být tak přátelská, jako je její spolužák Šóta Kazehaja, ke kterému vzhlíží, neboť on nechová žádné předsudky, s každým se baví, a Sawako v tom není výjimkou. Díky němu si brzy najde přátele a začne v ní klíčit zvláštní pocit. Že by láska? Překoná Sawako překážky, nedorozumění a závist, když pořádně nerozumí vztahům mezi lidmi?


Jestli vás toto anime zaujalo, tak pod tímto videem najdete link aby jste si ho mohli stáhnout ^^

BEAST - '내 여자친구를 부탁해

2. července 2011 v 14:05 | TenshiShiori |  Music

Beast - Say No