Březen 2011

Peace

31. března 2011 v 14:59 | Tenshi Shiori |  Asia
Zdravím, chtěla bych se omluvit za mou neúčast na blogu teď mě toho hodně čeká to víte testy,projekty, zanedbaní přátelé, čtenářský deník, operace, nedodělané kresby, prostudovat si angličtinu atp... je toho moc takže na blog mi čas nestačí. Doufám že to alespoň trošku piochopíte a nebudete se na mně zlobit ^^


Victory Korea 슈퍼주니어

14. března 2011 v 17:52 | Tenshi Shiori |  Music

Super Junior

Victory Korea 슈퍼주니어


Seznam živých známých osobností z Japonska

13. března 2011 v 18:05 | Tenshi Shiori |  Asia
Všichni jistě víte o tom strašlivém neštěstí co se stalo v Japonsku, mě osobně se to dosti dotklo a velice se bojím o lidi tam a je mi jasné že spousta z vás také a právě proto vám sem dám odkaz na stránku, kde je seznam známých osobností z Japonska, kteří se ozvali, že jsou živý.

http://kobylkavpyzamu.cz/node/392#comment-102

Cena jedné DMS je 30,-KČ z toho bude využito 27,-KČ já osobně jsem také už odeslala podvod to není přijde vám od nich zpětná SMS že vaši podporu přijali .

AS
Česká Armáda spásy reaguje na zemětřesení a tsunami, které zpustošily sever Japonska. Pořádá finanční sbírku, jejíž výtěžek bude předán japonské pobočce Armády spásy. Přispět můžete zasláním DMS ARMADASPASY
na číslo 87 777.
__________________________
Pro tuto chvíli ADRA Česká republika otevřela možnost finanční podpory Japonsku prostřednictvím dárcovských sms ve tvaru DMS ADRA zaslaných na číslo 87 777. Na základě dále příchozích informací bude plánovat vlastní zapojení do projektu pomoci.
____________________________A nyní i Možnost pro SLováky .
"Rozhodli sme sa ako organizácia šíriaca a podporujúca japonskú kultúru na Slovensku a v ČR zorganizovať humanitárnu zbierku na podporu obetí zemetrasenia v Japonsku. Výťažok tejto zbierky chceme odovzdať našim partnerom na Japonskom Veĺvyslanectve.
Spôsob je jednoduchý, stačí poslať príspevok minimálne 1 Euro na náš účet a do správy pre príjemcu uveďte "Zemetrasenie JP - Meno darcu". "


ARMADA SPASY

ADRA

Facebook

idnes